Teksty i nazwa ZADATKI.pl – serwisu dla influencerów do zbiórek charytatywnych
Posted By : Date : Krzysiek Tańcula | 08-20-2018
Dla nowego systemu tworzonego przez Kubę 'Unknow" Mrugalskiego we współpracy z serwisem Siepomaga opracowaliśmy jego nazwę i teksty strony www. Serwis zadatki.pl pozwala: Influencerowi - pomóc chorej osobie, bez kosztów po swojej stronie - ("podzielić się Dropboxem") oraz sprawdzić, czy materiał ma "zadatki na hit" Wskazaliśmy także firmy jako źródło akcji w ramach ich własnych społeczności i działań społecznej odpowiedzialności - CSR. Darczyńcy - za_datki pomóc chorym, wziąć udział w ważnej akcji i za_datki otrzymać materiały niedostępne dla innych. Treści strony głównej i podstron opracowaliśmy tak, aby pozwalały na błyskawiczne zrozumienie…
Read More
0 Comments
Strona www dla ‚zabieganych’ klientów pracowni ABJarchitekt
Posted By : Date : Krzysiek Tańcula | 04-02-2018
Dla pracowni ABJarchitekt Anny Biegańskiej-Jachym wykonaliśmy stronę www opartą o CMS WordPress. Zlecenie obejmowało obok spraw technicznych architekturę informacji (patrz menu) i opracowanie tekstów (copywriting), wezwań do akcji i sposobów na pozyskanie kontaktów. W ramach zlecenia dopasowaliśmy także kolorystykę map dojazdowych oraz prędkość ładowania strony. W ramach doradztwa, zaproponowaliśmy kreatywne nawiązanie do nazwiska Biegańska i pozycjonować pracownię na wyróżnik związany z odciążaniem klientów w zakresie obsługi dokumentacji. Wezwania do akcji na stronie skupione są na zachętach do spotkań konsultacyjnych, pozostawienia numeru telefonu.
Read More
0 Comments
Sklep internetowy z dekoracyjną ceramiką – ceramikacamino.pl
Posted By : Date : Krzysiek Tańcula | 12-28-2017
Dla rękodzielniczki tworzącej ozdobną ceramikę, przygotowaliśmy sklep internetowy oparty o system WordPress (Woocommerce). Wdrożenie obejmowało prace techniczne, graficzne i konieczne konfiguracje - spięcia systemów, wraz ze szkoleniem z obsługi.
Read More
0 Comments
Strona www dla Biura Doradztwa Finansowego i ofert nieruchomości
Posted By : Date : Krzysiek Tańcula | 12-20-2017
Dla lokalnej firmy BDF przygotowaliśmy witrynę firmową prezentującą działy i kategorie oferty. Wprowadziliśmy nawigację po markach i działach firmy - zakresach świadczonego doradztwa finansowego w oparciu o kafelki. W kilku miejscach prezentujemy dane zachęcające do bezpośredniego kontaktu offline - numery telefonów czy formularz kontaktowy od razu na stronie głównej. W tym celu także na stronie umieściliśmy Mapy Google stylizowane pod kolorystykę marki. Lista ogłoszeń nieruchomości (w domenie bdf.nieruchomosci.pl ) wyświetlana jest w modnym, inspirowanym serwisem Pinterest schemacie kafelków "masonry".
Read More
0 Comments