Dwa dni od prezentacji nowych modeli iPhone XS i XR chiński konkurent odpowiedział pakietami produktów w swoim sklepie. Zobacz, jak prosto i dowcipnie reaguje marka na ceny nowości swojego rywala!

Nowe pakiety produktów mają identyczne ceny i nazwy jak odpowiadające im (pojedyncze sztuki) nowych smartfonów Apple – Xs, Xr i Xs Max, czym prosto pokazują, ile można kupić za te same pieniądze u nich. We wszystkich pakietach zmieściły się bowiem, obok smartfona: słuchawki bezprzewodowe, opaska sportowa, a także… laptop!

Akcreakcja marki xiaomi na iphone XSją zachwyciły się już różne media, m.in. natemat.pl. Portal GSMmaniak.pl chwali ją tak:

Jest to bardzo niecodzienny pomysł i chyba nikt z nas się tego nie spodziewał, ale idea sama w sobie może świetnie odbić się na wizerunku chińskiej marki.

Komputer Świat idzie dalej:

– To już nie szpila. To mocny kopniak w podbrzusze.

Co Wy myślicie? – Fajna reakcja?

Warto dodać, że Polacy nie są gorsi – ostatnio nasz rodzimy oddział marki Xiaomi zasłynął na początku września reakcją na popularność Nosaczy Sundajskich i adoptował wirtualnie to zwierzę co wrzuciliśmy na naszym Facebooku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.