Posted By : Date : Krzysiek Tańcula | 02-06-2018
Ulepszamy opisy, by były zrozumiałe dla Twoich klientów. Tłumaczymy korzyści. Kreujemy preteksty do zwrócenia uwagi. Dzięki nowej treści dotrzesz do nowych  klientów i ich prawdziwych potrzeb. Przekonujemy, bo momentalnie łapią, co oferujesz!
Read More
0 Comments
Posted By : Date : Krzysiek Tańcula | 03-06-2017
Najbardziej spektakularny sposób na RTM to reagowanie na medialne wydarzenia - "tu i teraz" Monitorujemy trendy i odkrywamy tematy tak szybko, jak dziennikarze, aby momentalnie wskoczyć z ripostą. Następnie amplifikujemy (rozpowszechniamy), by nasza reakcja stała się częścią dyskusji.
Read More
0 Comments
Posted By : Date : Krzysiek Tańcula | 02-12-2017
Błyskawiczne ładowanie stron www to podstawa od 2016 roku. Zyskaj więcej odwiedzających, skoro Google wyżej wyświetla szybsze strony! Optymalizujemy istniejące witryny, jak i budujemy od podstaw pod prędkość. To portale branżowe, jak i pojedyncze strony ofert - bez zakładek, tzw. landing-page. (więcej…)
Read More
0 Comments
Posted By : Date : Krzysiek Tańcula | 02-05-2017
Dzięki systemom monitoringu internetu momentalnie reagujemy na wpisy o problemach, jaki rozwiązuje Twoja oferta. Wynajdujemy i wykorzystujemy okazje u osób wpływowych i znanych, aby wkręcić ich do wspólnych akcji. Kreujemy zaskakujące wydarzenia i rozpowszechniamy ich nagrania.
Read More
0 Comments
Posted By : Date : Krzysiek Tańcula | 02-02-2017
Momentalnie zdobywaj wiedzę! Poznaj RTM i aktualne globalne trendy. Wejdź w nowe internetowe narzędzia. Naucz się tak zarządzać swoim czasem, by dowozić na czas i bez nadgodzin.
Read More
0 Comments
Posted By : Date : Krzysiek Tańcula | 02-01-2017
Momentalnie przekazujemy, co się dzieje! Organizujemy wydarzenia specjalne i prowadzimy obsługę wideo na żywo pierwszą kamerą z wbudowaną funkcją Facebook Live!
Read More
0 Comments
Posted By : Date : Krzysiek Tańcula | 02-01-2017
Momentalnie odpowiadaj na rosnące potrzeby klientów! Potrafimy monitorować trendy i wiemy, jak je wykorzystać. Dzięki nam poznasz każdą innowację, insight i modę, a następnie wdrożysz przed konkurencją!
Read More
0 Comments