Rozgłos na aktualne tematy

Najbardziej spektakularny sposób na RTM to reagowanie na medialne wydarzenia – „tu i teraz” Monitorujemy trendy i odkrywamy tematy tak szybko, jak dziennikarze, aby momentalnie wskoczyć z ripostą. Następnie amplifikujemy (rozpowszechniamy), […]

Wkręcamy wpływowe osoby

Dzięki systemom monitoringu internetu momentalnie reagujemy na wpisy o problemach, jaki rozwiązuje Twoja oferta. Wynajdujemy i wykorzystujemy okazje u osób wpływowych i znanych, aby wkręcić ich do wspólnych akcji. Kreujemy zaskakujące […]

Momentalne strony www

Błyskawiczne ładowanie www to podstawa od 2016 roku. Zyskaj więcej odwiedzających, skoro Google wyżej wyświetla szybsze strony! Optymalizujemy istniejące witryny, jak i budujemy od podstaw pod prędkość.

Kreujemy treści

Ulepszamy opisy, by były zrozumiałe dla Twoich klientów. Tłumaczymy korzyści. Dzięki nowej treści dotrzesz do nowych  klientów i ich prawdziwych potrzeb. Przekonasz ich, bo momentalnie załapią, co oferujesz!

Szkolenia

Momentalnie zdobywaj wiedzę! Poznaj RTM i aktualne globalne trendy. Wejdź w nowe internetowe narzędzia. Naucz się tak zarządzać swoim czasem, by dowozić na czas i bez nadgodzin.

Wideo na żywo FB-live!

Momentalnie przekazujemy, co się dzieje! Organizujemy wydarzenia specjalne i prowadzimy obsługę wideo na żywo pierwszą kamerą z wbudowaną funkcją Facebook Live!

TRENDwatching

Momentalnie odpowiadaj na rosnące potrzeby klientów! Potrafimy monitorować trendy i wiemy, jak je wykorzystać. Dzięki nam poznasz każdą innowację, insight i modę, a następnie wdrożysz przed konkurencją!